lept, autorský tisk
v 23,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
barevná akvatinta
v 15,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Pavel Šimon, monogram P. Š. v tisku
v 14 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 1/200
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD V. Komárek 72
v 18,5 ✕ š 28 cm
Signatura: UD V Komárek
v 14 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Josef Vaic
v 8,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: D M. Fischerová-Kvěchová, PD monogram MFK v tisku
barevná litografie
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Arno Nauman v tisku
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD Vorlí
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
6 x barevná litografie
6 ks 4,5 x 4,5 cm
Signatura: 6 x UD Roučka
linoryt, kresba tužkou, dopis
21,5 x 10 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 2 x UD M. Houra 72, 1 x M. Houra
barevný linoryt
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M. Hlobilová
barevný linoryt
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M. M. Hlobilová
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, kresba tuší
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: LD R. Němeček, PD 2013
suchá jehla, kresba tuší
v 19,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD R. Němeček 2010
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
linoryt 5/100
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Tesař Vl.
2 x barevný linoryt
16,5 x 5,5 / 16 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD Houra 70
2 x barevný linoryt
v 16 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Houra 83
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Liesler 71