barevná litografie 22/27
v 40,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Pacovská
v 21,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Vok
lept, ruční papír 177/200
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram K 2001
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Mikuláš Cacara
suchá jehla 13/40
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2001
kolorovaný nátisk
v 21 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Ota Janeček
kresba perem, lept, papír na papíru
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD monogram RN 013
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 12,5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11 cm
v 6,5 ✕ š 5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD V Komárek 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna