barevná litografie
v 27 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Eva Natus-Šalamounová 96
barevná litografie 68/70
v 36 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Micl 18
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Hluboš
litografie
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Kerhart. v tisku, LD 1942. v tisku
vernis mou
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD autorské razítko JV
lept 29/50
v 8,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevný lept 166/200
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jirků, 99 Boris Jirků v tisku
v 11 ✕ š 16,5 cm
Signatura: UD Vaculka 71
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Bím
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD T. Bím
v 11 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Pavel Sukdolák 1955
barevný dřevoryt, tisk
10 x 7,5 / 12 x 7 cm
Signatura: neznačeno, PD Mucha v tisku
dřevoryt 21/59
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
barevný linoryt 25/140
v 16 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Vaculka 58
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko TFŠ
akvatinta
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
v 12,5 ✕ š 8 cm
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD monogram VH v tisku
3 x lept
9,5 x 7 / 11,5 x 9 cm
Signatura: 3 x PD nečitelná