suchá jehla, ruční papír
v 13 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD L. Jandová 73
suchá jehla, ruční papír
v 13 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD L. Jandová 73
suchá jehla, ruční papír
v 13 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD L. Jandová 73
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vik-57 v tisku
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Holec 89
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Holec 89
barevná litografie
v 17 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 17 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram MS 59 v tisku
v 9 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Troup
v 21,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie, papír na lepence
v 101 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Mucha v tisku
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Hlavatý
v 9 ✕ š 18 cm
Signatura: PD R. Němeček 98
suchá jehla, kresba perem
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD R. Němeček 13
suchá jehla 1/20
v 12,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD R. Němeček 94
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
lept, strukturální grafika
v 6 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K 61
litografie
v 10,5 ✕ š 6 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
originální lept
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
litografie
v 31 ✕ š 20 cm
Signatura: UD L. Jiřincová