v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku
mezzotinta
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Pavelka
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kulhánek, LD S. Kulhánek v tisku, PD 1923 v tisku
tisk
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: UD A. Mikulka
tisk
v 18 ✕ š 27 cm
Signatura: LN A. Mikulka
11 x dřevoryt, ruční papír
42,5 x 30 cm (listy)
Signatura: neznačeno
barevný linoryt 81/155
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Kokolia 89
barevný lept, varianta 1, ruční papír
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
barevný lept 42/60
v 29,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
suchá jehla, ruční papír
v 19 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Reynek
suchá jehla, ruční papír 24/70
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 76
lept 34/35
v 26 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD J Souček 86
v 26,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Škarohlíd 79
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Pavel Hayek 1999
barevná serigrafie
v 75 ✕ š 52 cm
Signatura: PD Vl. Preclík
litografie 2/21
v 38 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD M. Hlaváček 78
barevný ofset
v 23 ✕ š 17 cm
Signatura: LN monogram HTL v tisku
v 21 ✕ š 11 cm
Signatura: LD Knobloch
barevná litografie 2/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Klára Sedlo 22
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie 34/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2022
barevná litografie, autorský tisk
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD K. Sedlo 22
barevná litografie 38/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm