v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
25 x dřevoryt, papír na kartonu
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram F. K. v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD F. Kobliha, UD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 14 ✕ š 9,5 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram FK 12 v tisku
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 12 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: UD monogram FK v tisku
vernis mou
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram F. K. v tisku
v 12 ✕ š 7,5 cm
Signatura: neznačeno
v 7,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
vernis mou
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F. Kobliha
barevná serigrafie, ruční papír 76/100
v 29 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu monogram RB-96
barevná serigrafie 9/12
v 36 ✕ š 30 cm
Signatura: UD Zd. Kučera 85
počítačový grafika
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu P. Rudolf 28. 3. 2.
počítačový grafika
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: na rubu 5. 5. 3. P. Rudolf
barevná serigrafie
v 25 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Július Koller 1981
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 33,5 cm