litografie
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský
lept 45/100
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jiří Vlach 86
lept, akvatinta 45/100
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Dudek 86
mezzotinta 45/100
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Vilhelmová 86
mezzotinta 45/100
v 16 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD R Brun 86
suchá jehla 19/40
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: PD L. Jandová
suchá jehla 102/200
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
lept 19/80
v 14,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M. Králová
lept 4/200
v 7,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD E. Tomanová
barevná suchá jehla 135/150
v 16 ✕ š 7 cm
Signatura: PD K. Šafář
zlacený reliéfní tisk
v 16 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevný lept 18/100
v 10 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Bugáň 1990
lept 25/100, barevný lept 21/100
9 x 10,5 / 5,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Bugáň 1984, PD Bugáň 95
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A. Mikulka, UD dnes 1965
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V. Röhling
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Svatopluk Klír
v 18,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A Moravec
barevný linoryt
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD A Moravec
grafický list
v 14 ✕ š 6,5 cm
Signatura: LD monogram VHB
litografie
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
litografie
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
litografie
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD monogram RK
vernis mou
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v tisku
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD A. Nauman