barevná litografie 31/100
v 41,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
barevná litografie 94/100
v 27,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 11/100
v 28,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
barevná litografie 15/50
v 26 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
barevná litografie 90/100
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2000
barevná litografie 79/100
v 25,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD M. Rittstein 79
barevná litografie 15/70
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
litografie
v 31,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Ivan Strnad
barevný lept, ruční apír
v 16 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Miroslava Zychová
2 x barevná litografie
14,5 x 6 / 10 x 7 cm
Signatura: 2 x D Kateřina Vítečková (2002)
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V. Komárek
barevná litografie 17/100
v 52,5 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Singer 09
barevná litografie 69/100
v 37 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Valečka / 2009
barevná litografie 19/100
v 25,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2011
barevná litografie 48/100
v 37,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Komárek 2009
barevná litografie 86/100
v 30,5 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
serigrafie, barevné nitě, perforace
v 48 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Novosad 71
litografie
v 44 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti v tisku
kombinovaná technika, grafický list, akvarel
v 32 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1948
olej, lepenka
v 31,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 08
tisk
v 11,5 ✕ š 21 cm
Signatura: P A. Mikulka 1997
tisk
v 27,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PU A. Mikulka
20,5 x 11 cm (výřez)
Signatura: UD Tichý 49