litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 71, monogram J. Š v tisku
litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD J. Kaiser
litografie 184/200
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD K. Toman 71
barevná serigrafie
v 47,5 ✕ š 39 cm
Signatura: UD A Born
barevná litografie
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD J. Jíra
v 15 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná litografie
v 43 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PD Ed. Milén
v 30,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Ed. Milén
barevná litografie 28/100
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Liesler 94
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23
autorská razítka
1 x 2,5 / 8 x 13 cm
Signatura: 1 x JH Kocman, různě v tisku
barevná litografie 55/75
v 56 ✕ š 40 cm
Signatura: UD J. Šerých 87, LD Jaroslav Šerých pod dedikací
barevná serigrafie
v 11 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2000
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UN Singer 09
dřevoryt, autorský tisk
v 1 ✕ š 321,5 cm
Signatura: PD monogram K 71
barevná serigrafie 37/90
v 19 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček, na rubu pod dedikací Honza
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 27/50
v 33 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Kristofori
barevná litografie 25/100
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 12
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
litografie
v 11 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
lept, akvatinta 4/8
v 21 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. Borovský 68