barevný dřevoryt, papír na kartonu
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 9 cm
Signatura: PD R. Růžička, PN monogram R v tisku
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD Max Stern v tisku
suchá jehla 8/15
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Burant 1972
dřevoryt 57/200
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD B Kopecký
grafický list
v 16,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vl. Pukl
litografie, akvarel
v 31 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD monogram VK v tisku
litografie, akvarel
v 31 ✕ š 21 cm
barevná litografie 6/40
v 51 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová
giclée print, papír 20/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Kintera 2022
giclée print, papír 8/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
barevná litografie
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: UD Načeradský 2009
barevná litografie 7/100
v 48,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD J. Válová 09
barevná litografie 99/100
v 48,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD J. Válová 09
barevná litografie
v 55,5 ✕ š 73 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
barevná litografie
v 55 ✕ š 81 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
barevná litografie 10/100
v 49 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Xénia Hoffmeisterová
barevná litografie 4/25
v 48,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Lucie J. Skřivánková, 2018
barevná litografie 32/50
v 76 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
barevná litografie 42/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 38/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 77/80
v 96 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2021
barevná litografie 94/100
v 46,5 ✕ š 40 cm
litografie, autorský tisk
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Tomáš Císařovský 2019