litografie, kolorovaná
v 32 ✕ š 20 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
barevný lept 20/100
v 21,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD N. Synecká
mědirytina
v 16,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Mucha 901 v tisku
litografie
v 41 ✕ š 56 cm
Signatura: PD L. Vlodek 1945
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Lad. Vlodek
originální dřevořez, autorský tisk
v 11 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Karel Tondl-1961 v tisku
v 20,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Karel Tondl, monogram KT v tisku
2 x litografie, duální grafika
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 2 x PD F. Kobliha
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD V. Novák
v 24,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1973
v 39,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Vik, Vik-18 v tisku, LD autorské razítko
dřevoryt č. 46
v 35 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Pavel Šimon, LD monogram P. Š. v tisku
barevný lept 3/15
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD N. Synecká
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Lad. Vlodek
v 23 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD J Hluboš, Hluboš 1926 v tisku
v 35,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD H. Salichová, LD monogram HS v tisku
barevný lept 1/15
v 39,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Ivan D 1968
barevný lept 40/70
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Alena Laufrová
barevný lept 5/70
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: PD A. Laufrová
3 x barevná litografie, 2 x autorský tisk
11,5 x 8 / 13 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD St. Holý
barevná litografie
v 12,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD St. Holý
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
v 47 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl, LN Anno Domini 1979 monogram ZM
barevný lept 35/100
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD B. Waageová, PD 1987