v 9 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Vik
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Matasová Adéla 71
barevná litografie, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 11/45
v 38,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD St. Holý
barevná litografie 37/50
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
v 55 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
v 81 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Štech
barevná litografie 1/65
v 38 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ctirad Stehlík 86
monotyp
v 52 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Kindl 97
monotyp
v 51,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Kindl 99
barevná serigrafie
v 55,5 ✕ š 75 cm
Signatura: LD Petr Poš v tisku
v 15,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD K. Souček 46
barevná litografie 34/40
v 25,5 ✕ š 34 cm
Signatura: UD K. Oberthor 92
barevná litografie
v 54,5 ✕ š 23 cm
Signatura: UD K. Oberthor 66
v 31 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 84
litografie
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: U Kamil Lhoták v tisku
v 4 ✕ š 7,5 cm
Signatura: neznačeno
barevné vernis mou 14/15
v 37,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 95
barevné vernis mou 35/80
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 94
dřevoryt, akvarel 25/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
barevný lept, autorský tisk 16/50
v 53 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
barevný lept, autorský tisk 15/50
v 57,5 ✕ š 48 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
lept 4/25
v 54,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Markéta Prachatická 1996
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 76