barevný lept 49/55
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD A Born
barevná litografie 139/140
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Liesler 84
v 40,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram JŠ 1936 v tisku
barevná litografie
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 45
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD K. Toman 1925 na paspartě
litografie
v 32,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Konůpek 44
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: PD V. Hermély, monogram VH v tisku
barevná litografie
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták
barevná litografie 1/110
v 18,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Hořánek 72
barevná litografie 76/100
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Eugen Weidlich
kombinovaná grafická technika
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD B Votavová
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1933, LD Vondrouš 1933 v tisku
lept, akvatinta
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Vik
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Uib 1970
grafický list
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Vaca 67
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: PD monogram J. Š. 25
v 14,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Šafránek 2001
v 15 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD 1970 N. Synec
v 20 ✕ š 10 cm
Signatura: LD monogram SK v tisku
lept, akvatinta
v 18 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Sukdolák
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Ivan Strnad
dřevoryt, autorský tisk
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V Silovský