1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno, lepenka
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, papír
v 41 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Janeček 1957
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, karton na sololitu
v 48 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Janeček 1971, na rubu Ota Janeček 1971
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |