1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
1951
olej, plátno
97 x 131 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1951
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
33 x 23,5 cm
Signatura: sign. LN Janeček 1968, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |