1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej na dřevěné desce (parketáž)
26,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD Janeček 8. IV. 48
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1952
olej, plátno
36 x 46 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1952
akvarel, karton
18 x 27 cm
Signatura: sign. DU OJ 21.II.45
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, sololit
20 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Ota Janeček 87
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
97 x 130 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1. 1984
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kresba pastelem, karton
37 x 28 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, akvarel, karton
22 x 20 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |