1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
bronzová plastika 1/5
v 88 cm
Signatura: na plintě O Janeček 1943
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, plátno
v 131 ✕ š 97 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1978, na rubu Ota Janeček 1978
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 70,5 cm
Signatura: UD O. Janeček, PD Janeček, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
v 34 ✕ š 39 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1978
olej, plátno
v 45 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Ota Janeček 85, na rubu Ota Janeček 85
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček