1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1976-77, na rubu Ota Janeček 1977
olej, malířská lepenka
v 26,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1952
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel
v 25 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1955
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 93 cm
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
81,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD Janeček 21. 2. 1969, na rubu Ota Janeček 1969
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
46 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 83
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
bronzová plastika
v. 58 cm
Signatura: sign. na plintě O. Janeček 44
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 19 cm
Signatura: sign. na plintě Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 87