1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1979
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 47
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
pastel, papír
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
45 x 60 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 1985