1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 79
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kvaš, pastel, karton
57 x 14 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 50
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, karton
41,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 67
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1952
barevný lept 8/25
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1952
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
96 x 72 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1981
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
kresba pastelem, karton
37 x 23 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
21 x 33,5 cm
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: sign. LD Janeček 69
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba pastelem, karton
30 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kresba, tuš, pastel, karton
29,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1980
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |