1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
80,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD Janeček 62, na rubu Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
49,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
34 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 44, na rubu Ota Janeček 1944
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 1987
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86, na rubu Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |