1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1984, na rubu Ota Janeček 84
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, sololit
41 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Janeček 1990
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |