1919–1996
710
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
36,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Janeček 9. IV. 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1976
tempera, olej, lepenka
19,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 1958
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1951
akvarel
21,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1951
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |