1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD ota janeček 83
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
pastel, papír
28,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD O.J. - 91
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, lepenka
76 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček 1970
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1951-2
olej, plátno
23 x 34 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1951-2
akvarel, pastel, karton
35 x 24 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 80
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 74 000 Kč |
olej, plátno
55 x 67 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
olej, plátno
89 x 61 cm
Signatura: sign. DU Janeček 71
Vyvolávací cena: | 67 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 86 000 Kč |
olej, plátno
80 x 50 cm
Signatura: sign. DU Janeček
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |