1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
97 x 130 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1. 1984
Vyvolávací cena: | 285 000 Kč |
1985 - 86
olej, plátno
170 x 230 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
olej, plátno
38,5 x 58 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
výška 24,4 cm
Signatura: sign. dole Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, karton
30,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
komb. technika, karton
33 x 23 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
komb. technika, plátno, sololit
22 x 24 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, tempera, pastel, papír
21,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 21. I. 86
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
45 x 33 cm
Signatura: sign. DU Janeček
olej, sololit
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1969
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
31 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |