1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
enkaustika, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
22 x 18 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. LN O. Janeček 43
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Janeček
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
tužka, pastel, malířská lepenka
14,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU Janeček
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, papír
25 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, papír
22 x 30 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1950
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1970-82
olej, sololit
91 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1970 - 82
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, papír
25 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
olej, plátno
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 89
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
56 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
uhel, papír
36 x 25 cm
Signatura: sign. LD Janeček 42