1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
46 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 83
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 19 cm
Signatura: sign. na plintě Ota Janeček
bronzová plastika
v. 58 cm
Signatura: sign. na plintě O. Janeček 44
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
45 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Janeček 48
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 47
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
131,5 x 98 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1978, na rubu Ota Janeček 1978
olej, lepenka
26 x 24 cm
Signatura: sing. PN Janeček 17. V. 48
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |