1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
1. pol.50.let
41,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1975 - 80
kresba pastelem, papír
22 x 26 cm
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
Signatura: sign. DU Janeček 1960
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signatura: sign. DU Janeček 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
46 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1978
kresba pastelem, kvaš, karton
20 x 23 cm
Signatura: sign. LD Janeček 50
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |