1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
1977 / 1979
barevný ofset
v 25 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1977 v tisku
olej, sololit
25 x 31 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49