1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, sololit
v 46,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: LD Ota Janeček 1979, na rubu Ota Janeček 1979
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, tempera, karton
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
36,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Janeček 9. IV. 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 1976
tempera, olej, lepenka
19,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 1958
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1951
akvarel
21,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1951
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček, na rubu Ota Janeček 1974
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
pastel, akvarel
28,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
pastel, plátno
18,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
25 x 31 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |