1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček, na rubu Ota Janeček 1974
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
pastel, akvarel
28,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
pastel, plátno
18,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |