1919–1996
710
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
24 x 34 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba uhlem, karton
38 x 53 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kresba tužkou, karton
42,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Janeček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
16,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1962
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, karton
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1978
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba perem, barevný pastel, karton
42 x 29 cm
Signatura: sign. LD ota Janeček 65
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kresba tužkou, karton
41 x 58 cm
Signatura: sign. LD Janeček
olej, dřevěná deska
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LN Janeček, na rubu O Janeček III. 44 Láhev olej
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, kvaš
39 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 85
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, dřevo
20,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
komb. technika, malířská lepenka
20 x 32 cm
Signatura: sign. LD Janeček 67