1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno, lepenka
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 48
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
1989 - 1990
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 90, na rubu Dívka v slamáku Ota Janeček 89
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
47 x 34 cm
Signatura: sign. DU Janeček 1964
barevný pastel, akvarel, tuš
37 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, sololit
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |