1919–1996
710
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
1962 - 5
olej, komb. technika, plátno
29 x 42 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD ota Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
43 x 68 cm
Signatura: O Janeček 42
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
64 x 94 cm
Signatura: Ota Janeček 1984
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
pastel, tuš, karton
28,3 x 36,6 cm
Signatura: O. Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
27,8 x 24 cm
Signatura: Ota Janeček 1982
barevný pastel, karton
38 x 26,5 cm
Signatura: Ota Janeček