1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
komb. technika, olej, tempera, sololit
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
24 x 33 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
63 x 94 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 64
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
25,3 x 27,3 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 81
kresba pastelem, karton
48,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, sololit
20 x 32,5 cm
Signatura: sign. na rubu Ota Janeček 90
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1955
komb. technika, kvaš, barevné křídy, malířská lepe
12,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba pastelem, papír
37 x 22 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1987
barevný pastel, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 91
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
29 x 45 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |