1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
20 x 16 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
22 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno