1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
20 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14,2 x 21,3 cm
litografie
14,5 x 21,3 cm
litografie
14,5 x 21,3 cm
litografie
12 x 18 cm
Signatura: V. Sedláček
barevná litografie
13 x 19 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
12 x 20 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší a bělobou
18 x 19 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
litografie
21 x 28,5 cm
Signatura: v tisku Vojt. Sedláček
litografie
11 x 16 cm
Signatura: Sedláček