1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
barevná litografie
19,5 x 14 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
tuš, akvarel
22 x 36 cm
tuš, akvarel
24 x 36 cm
litografie
31 x 43 cm
Signatura: nesignováno
38 x 55 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 57