1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
barevná litografie
20 x 8,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 48
38,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 47
22 x 33 cm
Signatura: Vojt Sedláček 36
22 x 33 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 36
litografie
9,5 x 14 cm
Signatura: LD Vojt S 35
2 x barevná litografie
13 x 21 / 13,5 x 20 cm
2 x barevná litografie
19 x 16,5 / 20 x 15,5 cm
litografie 19/200
29 x 42,5 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 71
30 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedáček 45
11 x 12,5 cm
barevná litografie
18,5 x 28 cm
akvarel, kvaš, karton
31,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 44