1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943 v tisku
litografie
v 12,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 11,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 12 ✕ š 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 69
litografie
v 12 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
barevná litografie
v 18 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie 7/20
v 25 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 71
litografie
v 12 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček, na rubu Vojt Sedláček / 12/XI. 65.
litografie
v 11 ✕ š 15 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 65
litografie
v 11 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
5 x barevná litografie
20,5 x 8,5 / 20 x 15 cm
Signatura: 1 x UD Vojt Sedláček