1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
akvarel, běloba
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 69
tuš, pastel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
litografie
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 23,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček, LD Vojt S 56 v tisku
barevná litografie
v 20 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
barevná litografie
v 19 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
v 23,5 ✕ š 19 cm
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček, LD monogram VS. v tisku
barevná litografie
v 34,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 51
v 14,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
barevná litografie 26/500
v 35 ✕ š 52 cm
barevná litografie
v 19 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček