1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
13 x 18,5 cm
litografie
11,5 x 16,5 cm
litografie
12,5 x 17,5 cm
litografie
12 x 19 cm
litografie
14,7 x 21,2 cm
litografie
14,5 x 21,3 cm
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
16,5 x 20 cm
Signatura: Voj. Sedláček
litografie
20 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno