1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
14 x 17 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 3./XII 67
litografie
21 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček
3 x litografie
19 x 15,5 / 20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
19 x 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
2 x barevná litografie
13 x 18,5 / 12,5 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
14 x 21 / 14 x 16,5 / 13 x 19 cm
Signatura: neznačeno
2 x litografie
28 x 49 / 29 x 44 cm
Signatura: 2 x LD Vojt Sedláček
litografie, akvarel
11,5 x 21,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
2 x litografie
11 x 16 / 14,5 x 32,5 cm
Signatura: 2 x PD Vojt Sedláček
kvaš, tuš, karton
25,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 1927
1921
15 x 19,5 cm
Signatura: PD V. S. v tisku