1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
18,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
12,5 x 19 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: Vot Sedláček
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: Vojt Sedláček
litografie
38 x 52 cm
Signatura: Vojt Sedláček
grafický list
12 x 16,5 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 65
litografie
34 x 50 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
48 x 58 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
barevná litografie
22,5 x 15 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček