1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
11 x 25 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
36,5 x 49 cm (výřez)
Signatura: pod paspartou
barevná litografie
28,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček 56
litografie
15,5 x 37 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
litografie
11 x 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943
litografie
27 x 38 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 72/500
32,5 x 48 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
12 x 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
12 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček