1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie
19,5 x 15 cm
litografie
12,8 x 19 cm
Signatura: nesignováno
litografie
12,8 x 18,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
12,7 x 19,7 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 10 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
13 x 18,3 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
kvaš
28,5 x 41 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 63