1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
11 x 12,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
20,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
1951
kresba tuší, tužkou
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
akvarel, běloba
19,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt. Sedláček 69
olej, plátno
38 x 49 cm
Signatura: PD Vojt. S.
barevná litografie
18 x 15 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
tempera, lepenka
39 x 49,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 48
barevná litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
barevná litografie
35 x 38,5 cm
Signatura: PD Vojt S
litografie
10 x 16 cm
Signatura: neznačeno