1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
litografie 19/200
29 x 42,5 cm
Signatura: Vojt. Sedláček 71
barevná litografie
13 x 19 cm
barevná litografie
14 x 21 cm
30 x 43 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 7./II. 42
30 x 43 cm
akvarel, kvaš, karton
31,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 44
barevná litografie
20 x 14,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
barevná litografie
12 x 16,5 cm
barevná litografie
13 x 19 cm
barevná litografie
22 x 15 cm
barevná litografie
13,5 x 21 cm
barevná litografie
12,5 x 19 cm