1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
barevná litografie
v 19 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 14 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
barevná litografie
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
lept, akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláče 48
litografie
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
v 12 ✕ š 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček 70
litografie
v 11,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
v 40,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 34, na rubu Vojt Sedláček
litografie
v 25,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček