1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
barevná litografie 72/500
32,5 x 48 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
litografie
12 x 16 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
12 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
14 x 17 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 3./XII 67
litografie
21 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček
3 x litografie
19 x 15,5 / 20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
19 x 16 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
2 x barevná litografie
13 x 18,5 / 12,5 x 19,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
14 x 21 / 14 x 16,5 / 13 x 19 cm
Signatura: neznačeno